Патока шикарна, от тікі формат пакування незручний. Сподіваюсь, що в майбутньому буде можливість замовити, скажімо, 5л у відерці. Бо з пакету вичавлювати ой як незручно. Але сам продукт дуже якісний.
Покупець
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все супер. Дякую 🤗
Евгений Ч.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Ельвіра С.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Олії чудові, свіжі, буду замовляти ще. Добре запаковані. Відправили швидко
Патока шикарна, от тікі формат пакування незручний. Сподіваюсь, що в майбутньому буде можливість замовити, скажімо, 5л у відерці. Бо з пакету вичавлювати ой як незручно.
Але сам продукт дуже якісний.
Все супер. Дякую 🤗
Олії чудові, свіжі, буду замовляти ще. Добре запаковані. Відправили швидко
Все супер!