дуже швидко та якісно і ціни не завишені. Рекомендую!
Владислав П.
Очень плохо
Після оплати за товар продавець ігнорує повідомлення і не відповідає у Prom, Viber, e-mail. Коли ви оплатили, то на вас продавцю стає байдуже. Перший раз такого продавця зустрічаю. Не рекомендую! Будьте обережні!
дуже швидко та якісно і ціни не завишені. Рекомендую!
Після оплати за товар продавець ігнорує повідомлення і не відповідає у Prom, Viber, e-mail. Коли ви оплатили, то на вас продавцю стає байдуже. Перший раз такого продавця зустрічаю. Не рекомендую! Будьте обережні!
Швидка відправка, відмінна упаковка, якісний товар. Щиро дякую. Хай щастить.
Все чудово. Дякуємо!
Дуже поганий магазин . Робив замовлення 3 дні тому не набрали всі телефони не відповідають чат мовчить. Організація дурнів.або шпхраїв