Патока шикарна, от тікі формат пакування незручний. Сподіваюсь, що в майбутньому буде можливість замовити, скажімо, 5л у відерці. Бо з пакету вичавлювати ой як незручно. Але сам продукт дуже якісний.
Покупатель
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все супер. Дякую 🤗
Евгений Ч.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Ельвіра С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Олії чудові, свіжі, буду замовляти ще. Добре запаковані. Відправили швидко
Патока шикарна, от тікі формат пакування незручний. Сподіваюсь, що в майбутньому буде можливість замовити, скажімо, 5л у відерці. Бо з пакету вичавлювати ой як незручно.
Але сам продукт дуже якісний.
Все супер. Дякую 🤗
Олії чудові, свіжі, буду замовляти ще. Добре запаковані. Відправили швидко
Все супер!